Kedi ve Köpek Maması İçin İdeal Seçim: Solem Pet Market

Kedi ve Köpek Maması İçin İdeal Seçim: Solem Pet Market

Evcil hayvanlarımız, sokakta beslediğimiz dostlarımız ve onların ihtiyaçları birçok hayvansever için hayati önem taşımakta. Birçok hayvansever satın aldığı köpek ve kedi mamasının içeriğine oldukça dikkat ediyor, ayrıca bu işlemleri sürdüreceği pet marketleri doğru bir şekilde seçmek ve yardıma, tavsiyeye ihtiyacı bulunan her an ulaşılabilir durumda olmasını istiyor. Dolayısıyla öylece mama satın alacağınız değil, veterinerlerle doğrudan iletişime geçebilen, ne yaptığını bilen ve size doğru önerilerde bulunabileceğiniz bir pet market, sizin için en doğru alışveriş mekanı olmak durumunda.

Bu konuda başvurabileceğiniz Solem Pet Market ise, hem müşteri hizmetleri konusundaki kalitesiyle, hem de evcil hayvanlara ticari kaygıların ötesinde bir ilgi göstermesiyle tanıtılabilecek yerlerden birisi olarak öne çıkmakta. Ben de bu yazımda sizlere kendileri hakkında edindiğim bilgileri ve müşterilerin çoğunluğunun yaşadığı memnuniyeti anlatmak istiyorum.

Birçok Evcil Hayvan Ürünü Seçeneği

Solem Pet Market elbette ki sadece kedi ve köpek maması satışı gerçekleştirmemekte, hizmet tanımı bundan daha geniş. Alerjik köpek şampuanı, oyun aksesuarları, kayışlar, su kapları gibi pek çok evcil hayvan ihtiyacının doğrudan karşılanması için, 3000′in üzerinde ürün seçilmiş ve portföy epey geniş tutulmuş. Şubat 2015 itibariyle ise bu sayı daha da artacak ve ürün sayısı 18,000 civarında olacak.

Alerjik köpek şampuanı, oyun aksesuarları, kayışlar, su kapları gibi pek çok evcil hayvan ihtiyacının doğrudan karşılanması için, 100’ün üzerinde ürün seçilmiş ve portföy epey geniş tutulmuş.

Müşteri Desteğinin Üst Düzeyde Olduğu Bir Pet Market

Solem Pet’i diğer pet marketlerinden öne çıkaran en önemli özelliği müşteri hizmetleri konusunda ciddi bir tutum içinde olması. Türkiye’de birçok kurumsal firma müşteri hizmetleri konusunda sınıfta kalmayı –her nasıl oluyorsa- başarabilirken Solem Pet Market müşterisinin bir sorun yaşamadığından emin olmak için sürekli çalışma yürütüyor.

Ürünlerinizde yaşadığınız herhangi bir problemi kendilerine bildirdiğiniz takdirde bu durum derhal kayıt altına alınıyor ve yaşanması muhtemel mağduriyetinizi düzeltmek amacıyla çözüm önerileri sıralanıyor.

Ürünlerinizde yaşadığınız herhangi bir problemi kendilerine bildirdiğiniz takdirde bu durum derhal kayıt altına alınıyor ve yaşanması muhtemel mağduriyetinizi düzeltmek amacıyla çözüm önerileri sıralanıyor. Mümkün olan en iyi seçenek ise anında uygulamaya konuyor. Bu konuda fazladan harcamanız gereken çaba, kargo şirketlerinin kapılarını aşındırmanız, talep üstüne talep iletmeniz gibi durumlar ise kesinlikle yaşanmamakta.

Solem Pet Market’te kargoya verilen ürünlerin de sürekli olarak takibi yapılmakta. Burada da olası bir gecikme yaşanmaması, kargolama işlemlerinde aksaklık çıkmaması için yoğun bir ilgi söz konusu.

Ayrıca sitede kedi ve köpek bakımı konusunda zorlandığınız yerde sizlere yardımcı olabilecek bazı ufak bilgilerin yer aldığı bir blog da mevcut. Yavru kedilerin sahiplerini ısırma problemleri, kızgınlık dönemleri gibi konularda bilgilendirici yazıların yanı sıra, “Kedilere ev yemeği verilmeli mi?” gibi sorulara da açıklık getirilmeye çalışılmış.

Belirli Alışveriş Miktarı Üstüne Ücretsiz Kargo ve Kredi Kartı Seçeneği

Solempet Market’te 50 lira ve üzeri miktarlarda yapmış olduğunuz bütün alışverişlerinizin kargolama ücreti firma tarafından ödeniyor.

Sitenin yakın zaman içinde kredi kartıyla ödeme seçeneği de kullanıma girdiğini söyleyebiliriz. Bu sayede, evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılarken taksitlendirme veya ödemelerinizi erteleme seçeneklerini de opsiyonlarınız arasında bulundurabilmektesiniz.

An itibariyle evcil hayvanı olmayan, fakat bir dönem kedi besleme macerası yaşamış olan ben anlatılanlardan tamamen ikna oldum ve Solem Pet Market’ten yapacağınız herhangi bir kedi maması veya köpek maması alışverişinden pişman olmayacağınızı düşünüyorum. Dolayısıyla evcil hayvanı olanlara ve sokaktaki dostlarını düşünenlere bu mekandan alışveriş yapmalarını rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Kedi ve Köpek Maması İçin İdeal Seçim: Solem Pet Market” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>